У нас прекрасні стосунки з президентом - Гончарук

У нас прекрасні стосунки з президентом - Гончарук

Фото: УНІАН

За його словами, уряд продовжує працювати.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що уряд буде працювати настільки довго, наскільки дозволятиме довіра всередині команди. Про це він повідомив на Українському сніданку в Давосі (Швейцарія). 

"Уряд нікуди не йде. Уряд продовжує працювати. Ми не плануємо жодних відставок, це чутки. Навколо уряду триває багато наразі провокацій, маніпуляцій, зливів, брудної гри, яку дозволяють собі групи впливу, яким некомфортно працювати в країні з чесним урядом", - розповів Гончарук. вранці.

Прем'єр наголосив, що він не планує йти з посади.

"Ми залишатимемось настільки довго, наскільки дозволятиме довіра всередині команди. Наразі з довірою проблем жодних немає. (...) Я не планую нікуди йти. У нас чудові стосунки всередині команди, з президентом. У нас відмінна безпрецедентна взаємодія з усіма найвищими органами влади", - уточнив він.

Нагадаємо, 15 січня на YouTube-каналі "Как обмануть президента" виклали два аудіозаписи. На них - нібито розмови під час наради в прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Вказано, ніби також записані голоси міністерки фінансів Оксани Маркарової, голови Нацбанку Якова Смолія, першої заступниці голови Нацбанку Катерини Рожкової, заступниці керівника Офісу президента Юлії Ковалів (заперечила, що то була вона). Голоси розмовляли про курс долара, а також інші економічні питання перед зустріччю із президентом Володимиром Зеленським. У розмові лунали образливі характеристики на адресу керівника держави - мовляв, він нічого не тямить в економіці.

Справжність цих записів не підтверджена. Подібна нарада в такому складі була місяць тому, в середині грудня, про що свідчить новина на сайті Нацбанку. Пресслужба Кабміну зазначила, що "не має інформації щодо справжності жодного аудіо- чи відеозапису, що розповсюджуються у мережі Інтернет. Інформація щодо заяви про відставку прем'єр-міністра не відповідає дійсності". DT.ua із посиланням на джерела пише, ніби це - перші дві із 14 частин запису. Мовляв, ці аудіоролики спеціально оприлюднили перед засіданням фракції "Слуги народу", аби були підстави оголосити недовіру уряду.

Під час засідання фракції увечері 15 січня депутати "Слуги народу" активно обговорювали питання недовіри Гончаруку після оприлюднення скандальних аудіозаписів. Це підтвердила також і депутатка Ірина Верещук. За її словами, було проведено сигнальне голосування про відставку Гончарука, однак вона не розповіла його результати. За даними ЗМІ, за недовіру прем’єру проголосували лише до 20 депутатів "Слуги народу".

Наступного дня, 16 січня,  YouTube-канал "Как обмануть президента" зі скандальними записами був видалений. Тепер залиті відео передивитися не можна, а замість них з'явився напис: "Це відео не доступне, оскільки користувач, який завантажив його, закрив свій обліковий запис YouTube". 

17 січня Гончарук повідомив про те, що написав заяву про відставку і передав її президенту Володимиру Зеленському. У той же день Володимир Зеленський провів зустріч з прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком - він не прийняв заяву про його відставку, але поставив перед урядом низку невідкладних завдань.

Чому Олексій Гончарук писав заяву про відставку на ім'я президента – влог "Сніданку"

Чому Олексій Гончарук писав заяву про відставку на ім'я президента – влог "Сніданку"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Відставка Кабміну Гончарука
Наступна публікація