У РФ відзвітували про умови утримання Сущенка

Журналіст нібито не скаржиться на адміністрацію СІЗО. 

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська отримала лист від своєї російської колеги Тетяни Москалькової щодо результатів перевірки умов утримання в російському СІЗО українського журналіста Романа Сущенка.

Фото документа Лутковська опублікувала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Під час перевірки встановлено, що Сущенко Р.В. за час утримання СІЗО-2 було надано побачень, 8 з яких зі співробітником консульського відділу посольства України в Російській Федерації та одне з дружиною — Сущенко А.Ю. Вся кореспонденція, що надходила, в тому числі з консульства України в Парижі і Москві, вручена адресату в установленому законом порядку", — йдеться у листі російського омбудсмена.

Також у тексті йдеться, що Сущенко нібито не скаржився на умови утримання і претензій до адміністрації СІЗО Лефортове не має.

Нагадаємо, 3 жовтня 2016 року з'явилася інформація про арешт Романа Сущенка Лефортовським судом на 2 місяці.  Російські силовики стверджують, що Сущенко "цілеспрямовано збирав відомості, які становлять державну таємницю, про діяльність Збройних сил і військ Національної гвардії РФ, витік яких за кордон міг завдати шкоди обороноздатності держави". Проти українця порушили кримінальну справу за статтею про шпигунство, проводять розслідування. 

ВідеоМосковський суд подовжив арешт українському журналістові Роману Сущенку

 

Залиште свій коментар