Україна може взяти участь в саміті НАТО у Варшаві

Він відбудеться в липні 2016 року в столиці Польщі.

Директор Центру інформатизації та документації НАТО в Україні Наталія Немилівська заявила про можливість залучення України до саміту країн Північноатлантичного альянсу у Варшаві в липні 2016 року.

Про це вона повідомила сьогодні на прес-конференції в Києві, передає УНІАН.

"У нас буде в липні 2016 року саміт НАТО. Треба подумати як можна включити Україну в цей процес, що може запропонувати Україна в цьому саміті", - зазначила вона.

"У нас є багато завдань, вони базуються на тому, як змінювати наші відносини (Україна-НАТО), як доповнювати їх поглибленим змістом, як працювати з суспільством, яке вже не бачить НАТО як агресора, як ворога", - зауважила Немилівська.

Із 8 до 9 липня 2016 у Варшаві запланована 27-ма зустріч на вищому рівні глав держав та голів урядів країн-учасниць Північноатлантичного альянсу.

Раніше директор департаменту міжнародної безпеки МЗС України Сергій Шутенко заявив, що Україна має готуватися до членства в НАТОЗа його словами, упродовж року політичний діалог між Україною та НАТО був посилений, а реальна інтеграція країни в євроатлантичний безпековий простір продовжилася. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: