Україна VS РФ: у Гаазі оприлюднили графік суду ООН

У квітні Міжнародний суд ООН виніс перше рішення за позовом України проти Росії. 

Міжнародний суд ООН у Гаазі оприлюднив часові рамки, визначені на подачу матеріалів у справі за позовом України проти Росії.

Про це інформує Укрінформ із посиланням на сайт суду.

"Рішенням, винесеним 12 травня 2017 року, президент (МС ООН - ред.) встановив 12 червня 2018 року та 12 липня 2019 року як відповідні часові рамки для подачі меморандуму Україною та контр-меморандуму Російською Федерацією", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Гаазі окупацію Криму Росією визнали міжнародним збройним конфліктом. Прокурор Міжнародного кримінального суду Фату Бенсуда у своєму звіті щодо попереднього розслідування української справи визнала, що "ситуація на території Криму і Севастополя рівнозначна міжнародному збройному конфлікту між Україною і Російською Федерацією".

Одразу після цього Росія відмовилася від участі в Римському статуті Міжнародного кримінального суду. Президент РФ Володимир Путін підписав відповідне розпорядження.

Міжнародний кримінальний суд не виправдав покладених на нього надійзаявили у МЗС Росії з приводу відмови Москви від участі в Римському статуті. "На жаль, Суд не виправдав покладених на нього надій і не став справді незалежним, авторитетним органом міжнародного правосуддя", – заявили російські дипломати.

ВідеоСуд в Гаазі відмовив у тимчасових заходах проти Росії за конвенцією проти фінансування тероризму

Залиште свій коментар