Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна зробила нову пропозицію РФ щодо обміну громадян - Геращенко

Українська сторона готова помилувати двох росіян для обміну на українських військових, яких вже 3 роки утримують на окупованій частині Донбасу.

Україна готова помилувати двох росіян для обміну на українських військових, незаконно утримуваних на Донбасі.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook перший віце-спікер Верховної Ради України, уповноважена президента в мінській гуманітарній групі ТКГ Ірина Геращенко.

"Мінськ. День другий. Українська сторона шукає всі можливі шляхи для розблокування процесу звільнення заручників з РФ і з окупованих територій. Зробила чергову конкретну пропозицію росіянам: українська сторона готова, як виключення, помилувати двох громадян РФ, які мають проблеми зі здоров‘ям‚ передати їх російському консулу, в присутності представників ОБСЄ і МКЧХ з одночасною передачею Україні українських військовослужбовців, яких більше 3 років незаконно утримують на Донбасі", - наголосила вона.

За словами Геращенко, в Україні глибоко занепокоєні, що протягом довгого часу так і не отримали від РФ жодної - ані усної, ані письмової - відповіді на пропозицію передати їм росіян, що здійснили злочини, в обмін на українців в російських тюрмах.

"Чекаємо офіційної відповіді РФ на цю пропозицію. Українська сторона вважає однаковим пріоритетом важливість звільнення політв‘язнів Кремля в РФ і заручників на окупованих Кремлем територіях Донбасу. Й рішення щодо звільнення й політв‘язнів, і заручників ухвалює винятково Кремль, на сьогодні саме РФ і їхні маріонетки блокують звільнення заручників і всі здорові ініціативи та спроби розблокувати це питання", - заявила перший віце-спікер ВР.

Мінськ. День другий. Українська сторона шукає всі можливі шляхи для розблокування процесу звільнення заручників з РФ і з...

Опубликовано Iryna Gerashchenko Cреда, 22 августа 2018 г.

Нагадаємо, раніше 22 ув'язнені в Україні росіяни написали президенту РФ Володимиру Путіну заяви з проханням про обмін на одного з українських політв’язнів. Днями ці заяви дипломатичною поштою були передані до МЗС Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції