Українські депутати отримали в Брюсселі план реформування Верховної Ради

"Дорожня карта" міститься в доповіді екс-керівника Європарламенту Пета Кокса "Місія з оцінки потреб".

У Брюсселі відбулася зустріч лідерів політичних фракцій Верховної Ради України під головуванням спікера Володимира Гройсмана із президентом Європарламенту Мартіном Шульцем. За підсумками розмови офіційні канали поширили спільну заяву політиків.

У ній Європейський парламент привітав приїзд депутатів на "Український тиждень" у Брюсселі та нагадав про солідарність ЄС і України у 2014-2015 роках, коли були схвалені історичні рішення щодо інтеграції та співробітництва.

Також у заяві наголошується на схваленні "амбітної дорожньої карти" з реформування та трансформації українського парламенту.

"Ми також висловили нашу спільну відданість реалізації системних реформ в Україні, підкреслили нашу непохитну підтримку територіальної цілісності і суверенітету України, наголосили на важливості національної єдності і політичного консенсусу всіх політичних сил в Україні у цей складний політичний період", - сказано в документі.

"Ми сподіваємося, що процес реформування Верховної Ради буде єднати більшість і опозицію для досягнення спільної мети підвищення довіри до парламенту в очах суспільства і перетворення його на справжню основу української демократії", - вказується у заяві.

Як повідомлялося, до Брюсселю українська делегація на чолі з Гройсманом вирушила 28 лютого. Перед відльотом спікер розмістив своє фото з аеропорту "Бориспіль".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: