Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд оголошує публічні "кастинги" на посади керівників 62 найбільших держпідприємств

Від майбутніх керівників вимагатимуть побороти корупцію та вивести підприємства із збитків.

Найближчим часом уряд оголосить конкурси на посади керівників 62 крупних державних підприємств. "Кастинги" будуть публічними і участь у них зможуть взяти всі бажаючі, які відповідатимуть вимогам.

Про це під час сьогоднішнього засідання Кабміну зазначив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Зміну керівників державних монополій проведуть у рамках реформування системи держу правління, уточняє прес-служба уряду.

Яценюк наголосив, що Кабмін на прозорих і публічних умовах здійснюватиме залучення до керівництва цих компаній "найбільш фахових людей, які здатні вивести ці компанії зі збитків, провести відповідні реформи в ключових державних монополіях і здатні показати, що в Україні застосовується новий метод управління державними компаніями".

"На жаль, саме державні компанії є частиною загальної корупції в країні. Основні потоки йдуть через ці компанії, і це повинно бути припинено. Кожен, хто бажає, може звернутися зі своїми пропозиціями щодо участі в конкурсі, подати своє резюме. І ми публічно будемо проводити конкурс на керівника відповідної крупної державної компанії", - запевнив прем'єр.

Нагадаємо, уряд уже оголосив конкурси на посади керівників двох аеропортів та "Укрзалізниці".

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції