Контактна група ОБСЄ зробила заяву про провальні переговори у Мінську

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Контактна група ОБСЄ зробила заяву про провальні переговори у Мінську

В ОБСЄ прокоментували провальні переговори в Мінську / Фото: thekievtimes.ua

Дейнего і Пушилин відмовилися обговорювати пропозиції контактної групи.

Представники від "ЛНР" і "ДНР" не були спроможні обговорювати пропозиції контактної групи у Мінську в суботу, говориться в опублікованій у неділю на сайті ОБСЄ заяві групи.

"Контактна група підготувала детальний план для конкретного виконання мінського протоколу та меморандуму, які залишаються незамінною основою для будь-якого мирного рішення. На жаль, підписанти цих документів від Донецька і Луганська не взяли участі у зустрічі, хоча їм були направлені особисті запрошення від контактної групи. Їхні представники, присутні на зустрічі, були не готові обговорювати висунуті групою пропозиції", - йдеться у заяві.

У контактній групі наголосили, що представники так званих "ЛНР" і "ДНР", які були присутні під час зустрічі, "не були здатні обговорювати пропозиції, викладені контактною групою", передає УНІАН.

"Насправді, вони не були навіть готові обговорювати виконання режиму припинення вогню і відведення важкого озброєння. Замість цього вони закликали переглянути протокол і меморандум. Зустріч була відкладена", - зазначили в ОБСЄ.

"Контактна група залишається відкритою для продовження консультацій у будь-який час. У зв'язку з серйозним погіршенням ситуації і зростанням жертв, закликаємо всіх учасників відповідально підійти до виконання Мінських домовленостей", - наголошується в документі.

Як повідомлялося раніше, зустріч тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації в Україні, яка проходила в Мінську 31 січня, завершилася безрезультатно. Підсумковий документ підписано не було.

Від бойовиків на зустрічі були присутні Владислав Дейнего і Денис Пушилін.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація