Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Росії загубили запит України про відеодопит Януковича

Мін'юст відправив запит повторно.

Російська сторона заявила, що не отримала частину документів, у яких містився запит України про відеодопит екс-президента України Віктора Януковича. Про це повідомив заступник міністра юстиції з питань євроінтеграції Сергій Петухов, розмістивши відповідь Мін'юсту РФ у своєму Facebook.

"Отримали таке повідомлення від Мін'юсту РФ щодо запиту про відеодопит Януковича. Десь загубили 4 аркуші (з 30). При тому, що усі вони були скріплені степлером. Які саме аркуші загубилися, пояснити телефоном вони не змогли", - повідомив Петухов.

Заступник Петренка зауважує, що український Мін'юст відправить запит ще раз і потурбується про те, аби папери було скріплено дуже надійно.

Запит про допит Януковича у справі про розстріли на Майдані було направлено до Росії у червні поточного року. Щоправда, Янукович фігурує у цьому провадженні як свідок.

На початку серпня ГПУ викликала на допит екс-прем'єра Миколу Азарова та його сина, також як свідків – у справі щодо розкрадання газу, незаконного видобутку та привласнення майна компаній "Укргазвидобування" й "Укрнафта". В цій справі президент-утікач фігурує як обвинувачуваний. На допит колишній очільник уряду не з'явився, приславши своїх адвокатів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції