Перейти до змісту
В Україні вперше позбавили мандата депутата-прогульника

В Україні вперше позбавили мандата депутата-прогульника

Підписи за відкликання депутата поставила третина його виборців.

У Кам'янському на Дніпропетровщині відкликали депутата міської ради Юрія Литвиненка від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність". У виборців та однопартійців було чимало нарікань на йго бездіяльність – не проводив прийом громадян, нераціонально використовував кошти депутатського фонду, пропускав засідання міськради та комісій.

З'їзд партії БПП задовольнив відповідне звернення територіальної виборчої комісії Кам'янського щодо позбавлення депутата мандата.

"Депутат був обраний від округу №9, на якому проживають 6 тисяч виборців, а за його відкликання підписалось 1818 людей, тобто кожен третій. Нехай українці пам'ятають, що вони обирають депутатів та мають повноваження їх відкликати. Це непроста, але реальна процедура. Зараз замість Литвиненка в депутатський корпус зайде молодий та енергійний депутат, що має дві вищі освіти. Це гарний приклад для нас усіх", – зазначила голова Кам'янської міської організації БПП Наталія Шкуренко.

Новим депутатом міської ради став наступний у виборчому списку 32-річний юрист Антон Гусєв.

Подібний випадок із відкликанням депутата стався вперше в Україні відтоді, як у 2015 році ухвалили відповідні зміни до виборчого законодавства.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин