Верховна Рада знову розчарувала Європу

Дата публікації
Перегляди
6488
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Верховна Рада знову розчарувала Європу

Європа побачила, що Україна ігнорує рекомендації ПАРЄ / Фото: AFP

Рекомендації ПАРЄ знову не виконані. Незабаром мають бути висунуті санкції.

Відмова Верховної Ради декриміналізувати статті Кримінального кодексу, за якими, зокрема, засуджена екс-прем'єр Юлія Тимошенко, розчарувала Європейський союз, заявив комісар ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефана Фюле.

"Розчаровує те, що це сталося після того, як Парламентська асамблея Ради Європи нещодавно схвалила резолюцію щодо функціонування демократичних інститутів в Україні, закликавши до термінового внесення змін до статті 364 та 365 Кримінального кодексу та приведення їх у відповідність до стандартів Ради Європи", — зазначили в прес-офісі комісара.

Нагадаємо, 8 лютого Верховна Рада відмовилася розглядати відразу три законопроекти, які передбачали декриміналізацію статей 364 і 365 Кримінального кодексу України.

26 січня Парламентська асамблея Ради Європи схвалила резолюцію по Україні, в якій, зокрема, рекомендувала внести зміни до статей 364 і 365 Кримінального кодексу та привести їх у відповідність до стандартів Ради Європи. У разі невиконання рекомендацій Україні загрожують санкції.

Наступна публікація