Військовий прокурор розповів, хто на суді свідчитиме проти Януковича

Загалом свідчитимуть понад 100 осіб.

Військовий прокурор розповів, хто на суді свідчитиме проти Януковича

У справі про державну зраду позбавленого звання президента України Віктора Януковича будуть давати свідчення чинні та колишні українські посадовці, військовослужбовці, які проходили службу на території Криму до російської окупації, а також екс-депутат російської Держдуми Ілля Пономарьов.

Про це в ефірі 5 каналу розповів прокурор Головної військової прокуратури України Руслан Кравченко.

"Секретар РНБО Турчинов, Наливайченко буде, Аваков буде, Парубій буде, він допитаний під час досудового розслідування, Яценюк допитаний під час досудового розслідування. Всі ці свідки будуть викликатися до суду", - сказав він.

За словами прокурора, загалом свідчитимуть понад 100 осіб.

Нагадаємо, Янукович повідомив, що має низку питань до ГПУ щодо відкритої проти нього справи про державну зраду. У листі до Печерського суду від 18 січня позбавлений звання президента заявив, що належним чином не отримав підозри у держзраді, а тому просить не вважати себе підозрюваним.

Підозру Януковичу оголосив генпрокурор України Юрій Луценко під час відеодопиту колишнього голови держави. Одночасно Луценко заявив, що передасть документи як адвокатам, які були присутні на судовому засіданні, так і належним чином до Ростова. Зазначимо, що головним доказом обвинувачення став лист Януковича до Путіна з проханням надати військову підтримку.

У четвер, 4 травня, головуючий суддя Оболонського районного суду Києва Владислав Дев'ятко дав дозвіл захисту екс-президента України Віктора Януковича організувати відеоконференції для участі їхнього підзахисного в судовому процесі. Після цього у підготовчому засіданні у справі Віктора Януковича оголосили перерву до 18 травня.

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie