Власенко заперечує люксовість хоромів Тимошенко в СІЗО (відео)

Власенко заперечує люксовість хоромів Тимошенко в СІЗО (відео)

Власенко назвав "брєдом та маразмом" відео з нібито камери Тимошенко

Захисник каже, що навіть туалет у камері Тимошенко відгороджений не до стелі.

Захисник екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявляє, що викладені в Інтернеті відео- та фотозображення камери СІЗО, де начебто перебуває лідер партії "Батьківщина", не мають нічого спільного з дійсністю.

Про це він заявив сьогодні журналістам.

Власенко відмовився коментувати ці відео та фото, посилаючись на те, що не бачив їх. Після того, як журналісти продемонстрували йому ці зображення, Власенко лише розсміявся. "Ну ви що? Пробачте, але це називається "брєд та маразм". Це не камера, у якій перебувала Тимошенко", - сказав він.

Власенко також заперечив заяви першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна про те, що начебто Тимошенко перебуває у дуже зручній камері. "Я би радив Кузьміну переселитися у камеру СІЗО 242 і хай там сидить. Якщо там такі гарні умови, то нехай переїздить", - додав він.

Власенко розповів, що був у двох камерах, у яких знаходилася Тимошенко. "Це приміщення площею метрів 15, два абсолютно стандартні ліжка. Там старезні вікна з великими щілинами, туалет відгороджений у камері, відгороджений не до стелі, а трохи вище людського зросту. Також там є стіл, дві табуретки. Ремонт, напевно, там не робився з часів, коли Тимошенко там перебувала вперше", - додав захисник.

Нагадаємо помічник глави Державної пенітенціарної служби Ігор Андрушко підтвердив ТСН, що Юлія Тимошенко справді сиділа у камері № 242, відео з якої сьогодні з'явилося інтернеті.

Читайте також:

В інтернеті з'явилось відео з люксової камери Тимошенко (відео)

Сусідка Тимошенко по камері любила діаманти і весь рік ходила з засмагою

У камері Тимошенко є кондиціонер, плазма і душ

Тюремники показали, в яких "хоромах" тримають Тимошенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація