Янукович подарував дружині шарф з дьюті-фрі

Дата публікації
Перегляди
2467
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Янукович подарував дружині шарф з дьюті-фрі

Президент розповів, що дружина не любить подарунків / Фото: Остров

Президент розповів, як виховував характер свого сина.

Президент Віктор Янукович називає своїм девізом слова "Усе переборю".

Про це він розповів в інтерв'ю ИТАР ТАСС, яке наводить "Российская газета".

"Я не дуже це люблю, але вийшло так, що один парубок пристав до мене, пропонуючи зробити сімейний герб. І в підсумку я здався. Він разок запитав: "Який девіз хотіли б?" Я над цим подумав і попросив написати на латині "Усе переборю". Мені здається, що звичку домагатися мети треба прищеплювати з дитинства",- сказав він.

Янукович також згадав історію з дитинства його старшого сина Олександра, який зараз входить у сотню найбагатших українців.

"Старшого сина, коли він маленький був, ми сильно балували. Один раз я купив йому не за віком складний конструктор. А я дуже пізно приходив завжди додому, подовгу працював. Приїжджаю вже опівночі, рідні двері відкривають й кажуть, що дитина не обідала, не вечеряла і все на мене чекала - конструктор розклала, а зібрати не може. Чекав, щоб я зібрав",- розповів він.

"Я пройшов до сина. Він на мене дивиться й - тільки-тільки почав говорити - белькоче: "Тато, - і показує пальчиком: - Зумій, зумій". І я швидко зібрав, хоча було непросто. От після цього син заспокоївся, і ми разом з ним пішли вечеряти. От це вже характер. З дитинства його видно. І, звичайно, потрібно привчати до того, щоб людина здатна була досягати мети. Реально ставити її, визначати й досягати", - сказав Янукович.

Його також запитали, який подарунок він нещодавно подарував своїй дружині Людмилі, на це президент відповів: "Вона не любить подарунки. Дорогі тим більше".

"Пам'ятаю, був якось, по-моєму, у Бразилії. Забіг в аеропорті в магазин дьюті-фрі й побачив гарний шарф. Купив його й приберіг на 8 березня", - розповів Янукович, який був у Бразилії наприкінці жовтня 2011 року.

Янукович також розповів, що "раніше дуже любив бувати на ринку".

"І, звичайно, одне з улюблених занять - вибір сала. Кілька сортів", - сказав він.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2467
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація