Канадські студенти на честь Дня Св. Патрика розгромили Лондон (відео)

Дата публікації
Перегляди
1900
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Канадські студенти на честь Дня Св. Патрика розгромили Лондон (відео)

Поліцейські описують канадський Лондон під час погромів як "справжнє поле битви" / Фото: londoncommunitynews.com

День Святого Патрика в канадському місті Лондон обернувся масовими погромами і справжніми "вуличними війнами" молоді та поліції.

Святкування Дня Святого Патрика в канадській провінції Онтаріо обернулося масовими погромами, збитки від яких оцінили в 100 тисяч доларів. 11 молодих людей були заарештовані.

Дивіться фото На День Святого Патрика влаштували погроми і "вуличні війни" з поліцією

Заворушення почалися біля коледжу Фаншо в місті Лондон, коли кілька студентських вечірок вийшли з-під контролю.

Як зазначив представник місцевої поліції Бредлі Дункан, за 30 років служби він ніколи не бачив такого рівня насильства і вандалізму.

У студентському кварталі натовпи гуляк розпалили багаття просто посеред вулиці, кидаючи в нього що потрапило під руку. Пожежних, які прибули за викликом, закидали пивними пляшками, цеглою, шинами, дошками і просто сміттям.

Внаслідок заворушень місту завдали збитків на 100 тисяч доларів / Фото: londoncommunitynews.com
Коли ж на місце події прибули поліцейські, натовп зустрів їх з такою ж агресією. Правоохоронці оголосили, що це "незаконні збори", і звеліли молоді розійтися, але ті не звернули на це жодної уваги.

Студентам вдалося захопити фургон місцевого телеканалу CTV News, який вони перевернули, а потім підпалили.

Основну частину натовпу правоохоронцям вдалося розігнати за допомогою димових шашок. Проте співробітники поліції залишалися в студентському кварталі до світанку.

В результаті "святкувань" 17 поліцейських автомобілів отримали пошкодження, а місту було завдано збитків на суму 100 тис. доларів.

11 осіб, семеро з яких виявилися студентами Фаншо, були заарештовані. Лондонська поліція детально вивчає відео, фотографії і свідчення очевидців, розміщені в соціальних мережах, щоб знайти більше злочинців, які брали участь у п'яному дебоші.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1900
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація