Янукович розповів про перспективи підписання угоди про асоціацію

Дата публікації
Янукович розповів про перспективи підписання угоди про асоціацію

Янукович обіцяє, що угода буде підписана в найближчій перспективі / УНІАН

На думку президента, угода буде підписана в найближчій перспективі.

Президент України Віктор Янукович під час виступу на саміті Східного партнерства у Вільнюсі заявив представникам ЄС, що українська сторона готова підписати угоду про асоціацію в найближчій перспективі.

Глава держави підкреслив, що Україна вийшла на завершальний етап підписання угоди, однак їй залишилось зробити ще декілька кроків. Зокрема, спільно з ЄС вирішити торгово-економічні проблеми, які виникнуть в України на початковому періоді асоціації.

 "Україна та ЄС вийшли на завершальний етап укладення угоди про асоціацію. Переконаний, це відкриє нову сторінку в розвитку Української держави, переведе на якісно новий рівень наші відносини з ЄС та його державами-членами. Я підтверджую наміри України в найближчій перспективі підписати угоду про асоціацію", - сказав Янукович під час свого виступу.

Президент запевнив представників Євросоюзу,  що тимчасове призупинення євроінтеграції України не означає, що вона не буде і надалі проводити євроінтеграційні реформи, йдеться в повідомленні прес-службі глави держави. 

"Вимушена пауза в процесі укладення угоди не означає припинення вкрай потрібних Україні євроінтеграційних реформ", - резюмував Янукович.

Нагадаємо, раніше Україна провалила підписання угоди про асоціацію з ЄС

Наступна публікація