Янукович розповів, що робив у день кривавих розстрілів на Майдані

За його словами, нічого "надзвичайного у дні не відбулось".

Екс-президент Віктор Янукович заявив, що йому важко пригадати події 20 лютого 2014 року. Проте, він наголосив що у цей день спілкувався з Путіним, Комаровським та Меркель.

Про це Янукович заявив на допиті в режимі відеоконференції 28 листопада.

"Мені важко встановити події в своїй пам'яті. Мені сказали, що в Київ приїде делегація з ЄС у складі 3 міністрів. Я готувався до зустрічі", – зазначив Янукович.

На запитання прокурора, Янукович повідомив: "Нічого надзвичайного в цей день (20 лютого 2014 року) в моєму дні не відбулось".

Також за його словами, нічого не відомо про те, які накази віддавалися представникам силових відомств вранці 20 лютого 2014 року під час подій на Майдані, внаслідок яких загинули та були поранені учасники масових акцій протесту.

"Ні, мені про це нічого не відомо. Я особисто за ними (лідерами опозиції) не слідкував", - заявив він.

"Лише можу сказати, що 20 лютого у другій половині дня ми почали переговори, які завершилися вранці 21 лютого", - сказав він.

На запитання, чи відомо йому, чому силовики 20 лютого почали відступ з Майдану, Янукович заявив: "Відомо, що вони почали стріляти з різної зброї і було дуже багато поранених і були вбиті представники правоохоронних органів, і вони були змушені захищатися і відступати".

На запитання, чи мали силовики якісь обіцянки від влади щодо отримання привілеїв чи матеріальних благ, чи мало місце будь-яке матеріальне стимулювання представників органів внутрішніх справ під час подій у період з листопада 2013 до лютого 2014, Янукович заявив: "Мені такі факти невідомі, ніколи про це не чув".

Також, за словами Януковича, про події на Майдані він дізнався зі ЗМІ.

Нагадаємо, раніше Янукович заявив, що під час Євромайдану всередині фракції ПР працювала опозиція і депутати, які залежали "від деяких олігархів" та почали схилятися в бік опозиції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: