Янукович заспокоїв, що ціна на газ для населення не підвищиться

Дата публікації
Перегляди
1503
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Янукович заспокоїв, що ціна на газ для населення не підвищиться

Ціна на газ для України становить 516 доларів без знижок / Фото: Офіційний сайт Президента України

Україні не вистачає близько 500 мільйонів доларів для покриття збитків за придбаний газ.

Україна платить найвищу ціну на газ у світі, але ціна на газ для населення не буде підвищуватися.

Про це заявив президент Віктор Янукович під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

"Недоліки газового контракту 2009 року ми не повинні перекладати на плечі громадян. Ми будемо тримати ціни на такому рівні, як вони є зараз. Ми не маємо права підвищувати їх для населення", - сказав Янукович, слова якого наводить прес-служба глави держави.

Глава держави вкотре підкреслив, що через вкрай невигідні газові угоди 2009 року Україна платить за газ непомірно високу ціну.

"Ми маємо найвищу ціну на газ у світі. На сьогодні ця ціна для України - 516 доларів (без урахування 100-доларової знижки відповідно до харківських угод)", - зазначив він.

Щомісяця, за його словами, Україні не вистачає близько 500 мільйонів доларів для покриття збитків за придбаний газ. "Чому не вистачає? Тому що ми збираємо в Україні 500 мільйонів, а платимо 1 мільярд", - зазначив президент, пояснивши, що така ситуація пов'язана з низькими тарифами для населення і теплокомуненерго.

"Для того щоб збирати ще 500 мільйонів, їх треба було закласти в тариф теплокомуненерго. А це означає - підвищити ціни на житло, житлово-комунальні послуги, ціну на газ для населення. Ми цього не зробили. Ми на це не пішли, тому що не мали такого підвищення рівня доходів людей, щоб "навантажувати" на них таку ціну ", - зазначив глава держави.

Читайте також:

Україна не продасть Росії свою ГТС

Азаров не знає, скільки зможе протриматися до нових цін на газ

Янукович пожалівся, що ніхто не хоче допомагати Україні розібратися з Росією

Україні вигідніше грітись вугіллям, ніж російським газом по 416 доларів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1503
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація