Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЄС узгодив позицію щодо міграційної кризи

Міграційна криза почалася в Європі в минулому році.

Лідери Євросоюзу домовилися про спільну позицію щодо вирішення міграційної кризи, яку вони представлять Туреччині, повідомив прем'єр-міністр Люксембургу Ксавьє Беттель.

Угода представить турецькому прем'єр-міністру голова Європейської ради Дональд Туск у п'ятницю перед засіданням ради, написав Беттель в "Твіттері".

План передбачає відправку всіх мігрантів, які прибули до Греції з Туреччини, назад. Натомість, як очікується, ЄС може запропонувати Анкарі фінансову допомогу і безвізовий доступ в країни Шенгенської угоди. Міграційна криза почалася в Європі в минулому році.

Усього за 2015 рік прохання про притулок в Європі подали більше мільйона чоловік. Більшість з них приїхали з Північної Африки і з Близького Сходу, рятуючись від збройних конфліктів. Значна частина біженців на шляху в Європу проходить через Туреччину. Звідти мігрантів по морю перебираються в Грецію, а потім починають шлях вглиб континенту – високорозвинені, на їхню думку, країни.

Нагадаємо, що на кордоні Македонії та Греції 28 жовтня сталася масова бійка, унаслідок якої постраждали 18 поліцейських і близько 20 біженців з Африки та Близького Сходу.

Раніше повідомлялося, що мігранти, які застрягли на межі між Грецією і Македонією, зашили собі роти. Біженці висловлювали протест проти того, що їх не пускали в країну і вони не можуть далі продовжити свій шлях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції