Єврокомісія перевірить виконання безвізу в Україні

Звіт із результатами опублікують у відкритому доступі.

Європейська комісія до кінця 2017-го року зробить оцінку виконання Україною безвізового режиму до кінця цього року.

Ми можемо підтвердити, що ми отримали від української влади звіт (стосовно виконання безвізу –Ред.), який буде доданий до моніторингового звіту щодо безвізового режиму до кінця цього року. Звіт буде відкритим і доступним в інтернеті", - повідомили УНІАН в Єврокомісії.

Нагадаємо, 11 травня Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про безвізовий режим для України. Це була фінальна інстанція в отриманні дозволу перетинати кордон ЄС без віз. 

Таким чином, українці з 11 червня отримали право їздити до всіх держав Євросоюзу, крім Великої Британії та Ірландії, які мають особливі умови в Шенгенській угоді. Водночас вони можуть їздити без віз до чотирьох країн, які не належать до ЄС, але входять до Шенгенської зони – Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії. 

Переваги безвізового режиму відкриваються для власників біометричних паспортів. Громадяни, які мають чинну шенгенську візу і закордонний паспорт старого зразка, також зможуть спокійно в'їжджати на територію ЄС після введення безвізового режиму. 

Безвіз в одній картинці, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар