Європа підпише угоду про асоціацію з Україною 15 лютого

Європа підпише угоду про асоціацію з Україною 15 лютого

Парафована буде лише англійська версія угоди / Фото: Голос России

В угоді ще не допрацьовані питання вільної торгівлі.

Представники Євросоюзу готові 15 лютого парафувати англійський варіант тексту угоди про асоціацію з Україною.

За даними джерел видання Дзеркало тижня, угода технічно ще не допрацьована. Наприклад, перед самітом іще залишалися деякі питання у вітчизняних транспортників (навіть після проведеного минулого тижня телемосту з Брюсселем).

Багато роботи і в "тарифному" розділі частини угоди, що стосується вільної торгівлі. Його навіть не роздруковували для адміністрації президента, яка напередодні саміту захотіла ознайомитися з документом.

Як повідомлялось, у четвер, 22 грудня, уповноважений уряду України з питань європейської інтеграції Валерій П'ятницький терміново вилетів у Брюссель для прискорення технічного доопрацювання розділів угоди, присвячених ЗВТ.

Вже у п'ятницю, 23 грудня, перший віце-прем'єр Андрій Клюєв оголосив про завершення звірки тексту проекту угоди про асоціацію в частині створення поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі.

Після закінчення звірки керівниками делегацій — П'ятницьким і директором генерального директорату "Торгівля" Єврокомісії Шлегельмільхом було підписано відповідний протокол.

Читайте також:

Україна і ЄС підпишуть асоціацію "якомога швидше"

Угода про асоціацію не є подарунком Україні

ЄС сумнівається у підписанні угоди про асоціацію з Україною

Україна отримала приховану перспективу членства в ЄС

Азарова ніщо не зверне зі шляху євроінтеграції

Повʼязані теми:

Наступна публікація