Захист Савченко готує апеляцію на її арешт

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Захист Савченко готує апеляцію на її арешт

УНІАН

Апеляція може бути подана найближчого понеділка.

Адвокати народного депутата Надії Савченко, яку ввечері п'ятниці суд заарештував на два місяці без права внесення застави, подадуть апеляцію в понеділок, 26 березня.

Захист наголошує, що рішення про арешт Савченко є "повністю політичним" та називає його "політичним крючкотворством". Про це пише "Українська правда".

Хто з адвокатів захищатиме Надію, визначить її рідна сестра Віра.

Зазначимо, що на суд не прийшов ніхто з колег Савченко за парламентом, хто б зголосився взяти її на поруки. Савченко підтримували в судовій залі лише прихильники та близькі.

Протягом засідання Савченко оголосила, що розпочинає голодування. Напередодні у ток-шоу "Право на владу" сестра Надії Віра Савченко спростувала, що адвокатів депутатці оплачує Євген Мураєв. За її словами, правовий захист Надії надають безкоштовно.

Суд ухвалив для Надії Савченко два місяці в ізоляторі без права внесення застави

Суд ухвалив для Надії Савченко два місяці в ізоляторі без права внесення застави

Нагадаємо, 22 березня Верховна Рада зняла із Савченко недоторканність і дозволила притягнення до кримінальної відповідальності й арешт.

Савченко звинувачують у підготовці масштабного теракту проти керівництва країни з метою державного перевороту. Голосувати проти Савченко депутатів переконало 30-хвилинне відео. На ньому вона разом зі своїм спільником Володимиром Рубаном у деталях планують терористичну атаку із тисячами жертв у Києві. 

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація