Зеленський обматюкав нардепів за кнопкодавство у Раді - Арахамія

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Голова фракції "Слуга народу" розповів, як президент відреагував на кнопкодавство у парламенті.

Президент України Володимир Зеленський обматюкав народних депутатів від "Слуги народу" за кнопкодавство у Верховній Раді.

Про це заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Якщо пропустити мати — (реакції - прим.ред.) не було", - віджартовуючись у відповідь на запитання журналістів про те, як президент відреагував на порушення Конституції нардепами, сказав він. 

Відео Громадський рух "Чесно" зафіксував нових кнопкодавів у Раді

Рух зафіксував, як народна депутатка від "Слуги народу" Олена Копанчук проголосувала замість однопартійця В'ячеслава Рубльова. Під час голосування за законопроект про будівельні норми вона натиснула замість колеги кнопку "за". За день до того на кнопкодавстві упіймали мажоритарника з Донеччини Олександра Ковальова.  

Громадський рух "Чесно" зафіксував нових кнопкодавів у Раді

Окрім цього, Арахамія запевнив, що на засіданні фракції, яке заплановане на наступний тиждень, це питання буде обговорюватися.

"Це була наша обіцянка і ми не можемо... Ви ж розумієте, що не було жодного сенсу робити це. Це якась дурниця - не дурниця. Я не знаю, як це пояснити", - додав очільник фракції.

Нагадаємо, у новій Верховній Раді вже зафіксували три факти "кнопкодавства" нардепів за колег, двоє депутатів були від "Слуги народу" - Сергій Литвиненко та Олена Копанчук, і самовисуванець Олександр Ковальов. 

Голова Ради Дмитро Разумков розкритикував кнопкодавство, а перший заступник голови парламенту Руслан Стефанчук направив до комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України своє звернення.

Своєю чергою нардепи-кнопкодави від "Слуги народу" вибачились за свої вчинки і пообіцяли віддати місячну зарплату на благодійність.

Залиште свій коментар

Вибір редакції