Зеленський особисто привітав главу УГКЦ із днем народження

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зустріч відбулася в Патріаршому соборі Воскресіння Христового.

У Києві в понеділок, 6 травня, відбулася зустріч обраного президентом України Володимира Зеленського з главою Української греко-католицької церкви архієпископом Святославом Шевчуком.

Фотогалерея Зустріч Зеленського і глави УГКЦ Святослава (7 фото)

Зеленський привітав ієрарха з днем народження та подякував за духовну підтримку з боку УГКЦ всіх українців у нинішній непростий час. Також політик відзначив важливість служіння, яке церква здійснює на окупованих територіях Донбасу та в анексованому Криму.

ВідеоТреба вже працювати: Зеленський наполягає на проведенні інавгурації 19 травня

Незгодних з результатами виборів немає: без ніяких оскаржень з боку опонентів президентом України обрано Володимира Зеленського. За нього віддали свої голоси понад 73% виборців, що прийшли на дільниці. Державний апарат дотримався усіх легітимних процедур для визнання Зеленського обраним президентом України. Щоби закінчити формальності, йому залишилося присягнути на вірність українському народові та набути повноважень - це усе називається інавгурацією. Довкола дати урочистої події точилися суперечки цих днів. Чи домовились – далі в політичному огляді.    

Треба вже працювати: Зеленський наполягає на проведенні інавгурації 19 травня

Владика Святослав привітав Зеленського з перемогою на виборах і запевнив у відкритості УГКЦ до співпраці й партнерства. Серед тем, які обговорювалися, були збереження релігійного миру, підтримка України діаспорою, виклики гібридної війни з РФ,  проблема масової еміграції молоді тощо. Глава греко-католиків подарував майбутньому президенту книгу про історію церкви та ікону 12 найбільших церковних свят.

Як повідомлялося, 30 квітня Зеленський провів зустріч із предстоятелем Православної церкви України митрополитом Епіфанієм. 1 травня переможець виборів зустрівся з главою УПЦ МП митрополитом Онуфрієм.

Залиште свій коментар

Вибір редакції