Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський та Макрон проводять зустріч у Парижі. Відео

Для кандидата в президенти України це перший офіційний закордонний візит.

Сьогодні, 12 квітня, кандидат в президенти України Володимир Зеленський зустрівся у Парижі з президентом Франції Еммануелем Макроном.

Зустріч затрималася більше, ніж на півгодини – французька сторона затрималась і просила відтермінування, в той час як Зеленський прибув вчасно.

Кореспонденту "Радіо Свобода" повідомили, що Україна є важливою для Франції як стратегічний партнер і член "нормандської четвірки", саме тому вирішили зустрітись з обома кандидатами напередодні другого туру виборів - послухати, до чого готуватись, та засвідчити свою підтримку.

Деталі переговорів наразі невідомі, пізніше у Макрона запланована зустріч з чинним президентом України Петром Порошенком.

ВідеоЗеленський та Макрон проводять зустріч у Парижі

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Франції Еммануелем Макроном. Деталі зустрічі поки невідомі, а пізніше Макрон зустрічається з чинним українським президентом Петром Порошенком. Відео "Радіо Свобода".

Зеленський та Макрон проводять зустріч у Парижі

Кореспондент Радіо Свобода Григорій Жигалов

ВідеоУ Франції відбувається зустріч Зеленського та Макрона

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Франції Еммануелем Макроном. Деталі зустрічі поки невідомі, а пізніше Макрон зустрічається з чинним українським президентом Петром Порошенком.  

У Франції відбувається зустріч Зеленського та Макрона

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції