Зеленський телефоном переговорив із Путіним

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У пресслужбах окреслили кілька основних тем розмови.

25 листопада відбулася телефонна розмова між президентами України Володимиром Зеленським та Росії Володимиром Путіним.

"Глава Української держави відзначив важливість нещодавнього повернення Росією українських кораблів. Водночас Володимир Зеленський наголосив на необхідності повернення всього озброєння, обладнання та документації, що перебували на цих суднах. Також під час розмови сторони торкнулися питання газових переговорів у тристоронньому форматі Україна-Росія-ЄС", - повідомляє пресслужба президента України.

Чи була розмова щодо Донбасу та майбутньої зустрічі в "нормандському форматі", українська сторона не повідомляє. Водночас у Кремлі це підтвердили.

"З урахуванням запланованого на 9 грудня 2019 року в Парижі саміту в "нормандському форматі" за ініціативою української сторони відбулася телефонна розмова Володимира Путіна з президентом України Володимиром Зеленським", - зазначили в пресслужбі Кремля.

Там також підтвердили розмову щодо повернення трьох кораблів, а також щодо майбутнього транзиту російського газу територією України, а також пряме постачання газу Україні.

"Домовлено про продовження контактів на різних рівнях", - додали в Кремлі.

Раніше Путін зібрав засідання Радбезу РФ. Говорили про Україну.

Відео На засіданні ТКГ у Мінську було знято всі перешкоди на шляху до зустрічі у "нормандському форматі"

Засідання тристоронньої контактної групи відбудеться сьогодні в Мінську. Перемови підгруп уже розпочалися. Засідання триває на тлі розведення військ на Донбасі. Саме це - одна з умов зустрічі лідерів Нормандського формату. Також, імовірно, говоритимуть про обмін полоненими. 

На засіданні ТКГ у Мінську було знято всі перешкоди на шляху до зустрічі у "нормандському форматі"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції