Зеленський зустрівся з родичами підозріло загиблих військових

Дата публікації
Перегляди
8512
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зеленський зустрівся з родичами підозріло загиблих військових

Фото: Сайт президента України

Офіційно ці смерті визнані самогубствами, однак у рідних багато запитань до слідства.

Президент України Володимир Зеленський прийняв родичів військовослужбовців Збройних сил і Національної гвардії, які у різні роки загинули за підозрілих обставин. Люди не вважають смерті своїх близьких самогубством і намагаються встановити істину.

"Особисто я зіштовхнувся з цим восени минулого року, коли одного з моїх товаришів по службі вбили, потім повісили і списали на банальне самогубство. Ми зіткнулися із замкненим колом і відсутністю об’єктивного розслідування", – розповів колишній військовослужбовець Сергій Ульянов. За словами учасників зустрічі з президентом, у деяких випадках на тілах були виявлені сліди побиття та вогнепальних поранень, також знаходилися свідки вбивства та навіть називалися імена тих, хто скоював злочини.

Глава держави узяв під особистий контроль розслідування ситуацій, про які йшлося. "Якщо ми зможемо досягти повного, всебічного та об’єктивного розслідування окремих випадків, то це допоможе зрушити з місця й інші розслідування, які, на вашу думку, є недостовірними. Я вимагатиму від ДБР, Національної поліції, органів прокуратури та інших правоохоронних органів максимально оперативно та об’єктивно розслідувати загибель кожного воїна", – наголосив Зеленський.

Заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка, який отримав доручення слідкувати за цими справами, запропонував найближчим часом влаштувати зустріч родин загиблих військовослужбовців з керівниками правоохоронних органів, військових формувань ЗСУ й Національної гвардії, Військової служби правопорядку, Міністерства оборони та Генерального штабу, щоб вони пояснили ситуацію зі станом розслідування таких трагедій та їхніми соціально-правовими наслідками.

Зеленський підписав указ про реорганізацію Адміністрації президента

Зеленський підписав указ про реорганізацію Адміністрації президента
Наступна публікація