Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зустріч у форматі G5. Країни ЄС обговорять із США конфлікт на Донбасі

Зустріч лідерів країн, перш за все, присвячена обговоренню Трансатлантичного  партнерства з тогівлі та інвестицій.

У Німеччині пройде зустріч глав урядів Німеччини, Великобританії, Італії та президентів США і Франції стосовно Трансатлантичного партнерства з торгівлі та інвестицій, йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Окрім того, однією із головних тем на зустрічі стане українське питання. Зокрема, лідери країн обговорять конфлікт на Донбасі.

Також на саміті G5, як встигли охрестити зустріч, планується обговорити і політику щодо Росії. Зустріч відбудеться сьогодні після опівдня у Палаті Геренгаузен

Напередодні президент США Барак Обама в ході зустрічі із канцлером Німеччини Ангелою Меркель у Ганновері заявив, що питання скасування санкцій проти Росії порушуватиметься лише тоді, коли з боку Москви будуть повністю виконані умови Мінських угод.

Обама також закликав новий уряд України на чолі з Володимиром Гройсманом не сходити зі шляху економічних, політичних та енергетичних реформ в країні.

Ангела Меркель, зі свого боку, закликала сторони протистояння на Донбасі якомога швидше реалізувати кроки, передбачені Мінськими угодами.

"Ми спільно вживатимемо кроків для цього. Як у переговорах з української стороною, так і насамперед з Росією", - заявила вона і додала, що "детально обговорила" з Обамою подальші кроки, необхідні для просування політичного процесу врегулювання конфлікту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції