"Динамо" не зуміло обіграти "Десну" та втратило перші очки в сезоні

Київський клуб розійшовся нічиєю з чернігівцями на своєму полі.

Київське "Динамо" та чернігівська "Десна" відкрили 2-й тур української Прем'єр-ліги матчем на столичному "Олімпійському". Зустріч завершилася внічию 0:0.

Підопічні Мірчі Луческу активніше розпочали поєдинок, але перший хороший шанс відкрити рахунок створила "Десна". На 14-й хвилині Калитвинцев подав з правого флангу, Картушов скинув на лівий кут воротарського, а Будківський в дотик відправив м'яч у ближній каркас воріт.

"Динамо" додало наприкінці тайму, але перед цим команду спіткала серйозна невдача — захисник "біло-синіх" Олександр Тимчик отримав пошкодження і не зміг продовжити гру. Замість нього на 36-й хвилині на поле вийшов 18-річний Ілля Забарний. Це його дебютний матч за першу команду киян.

Перед свистком на перерву "Динамо" двічі було дуже близьким до забитого голу, але відверто не щастило. На 41-й хвилині Кендзьора головою замкнув подачу з кутового, але влучив у стійку. А вже через дві хвилини Карлос де Пена потужним ударом з лівою поцілив у хрестовину.

У другому таймі "Динамо" продовжило тиснути на ворота суперника, тоді як команда Олександра Рябоконя зосередилася виключно на контратаках. На 59-й хвилині чернігівців виручив Євген Паст, здійснивши сейв після пострілу Віктора Циганкова.

На останню третину зустрічі Луческу кинув у бій Жерсона Родрігеса та Вербича, а за десять хвилин до кінця Фран Соль поміняв Владислава Супрягу. Утім, як "біло-сині" не старалися, а вирвати перемогу так і не зуміли.

Додамо, що "Динамо" не вдалося обіграти "Десну" в третьому матчі поспіль — дві нічиї і поразка.

• Таким чином, "Динамо" та "Десна" вперше втратили очки в поточному сезоні, у першому турі кияни розгромили "Олімпік" (4:1), а чернігівці обіграли "Зорю" (3:1).

• У 3-му турі УПЛ київський клуб прийматиме ПФК "Львів", "Десна" зустрінеться з "Інгульцем". Матчі відбудуться 19 вересня.

• Перед цим "біло-сині" проведуть матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти нідерландського АЗ Алкмаара. Поєдинок відбудеться у вівторок, 15 вересня, у Києві на "Олімпійському". Початок гри о 20:00. На телебаченні поєдинок покаже канал 2+2, онлайн-трансляцію дивіться на ТСН Проспорт.