"Динамо" перемогло "Металіст" в чемпіонаті України

На два голи киян у першому таймі харків'яни відповіли лише одни голом після перерви.

Київське "Динамо" здобуло перемогу над харківським "Металістом" у центральному матчі другого туру чемпіонату України.

Проспорт вів онлайн-трансляцію з Харкова.

Динамівці з перших хвилин взяли гру під свій контроль, забивши швидкий гол. На 14-й хвилині Беланда, прийнявши м'яч у штрафному, віддав під удар Кравцю. Артем не схибив з лінії воротарського.

Забивши, динамівці віддали ініціативу господарям, а ті за весь тайм не провели жодної небезпечної атаки.

А кияни забили вдруге. На 44-й хвилині Жабченко призначив пенальті за фол Дішленковича проти Ярмоленка. Андрій впевнено реалізував 11-метровий.

У другому таймі кияни впевнено контролювали гру, допоки м'яч не побував у їхніх воротах. На 60-й хвилині Шовковський збив Азеведо, який увірвався в штрафний після класного пасу з центру поля. Хав'єр з 11-ти метрів не схибив.

Після зміни рахунку харків'яни "прокинулися". Удари пішли один за одним. Але в одних випадках бракувало влучності, в інших надійно грали Шовковський та захисники.

Наприкінці зустрічі відбулося декілька сутичок, одна з увінчалася вилученням Сергія Рибалки.

У підсумку, 1:2 - динамівці завоювали три очки у Харкові.

Є питання до УПЛ. Дуже дивним є рішення дирекції Ліги призначити гру на 17:00. На вулиці +35. Футболістам важко показувати змістовну гру у спеку. Та й глядачам не дуже комфортно сидіти на трибунах за такої високої температури.

У третьому турі кияни прийматимуть "Олімпік", а "Металіст" зіграє з "Шахтарем" у Львові.