"Динамо" відібрало очки у "Челсі" в Лізі чемпіонів

"Динамо" та "Челсі" розійшлися миром у першому матчі - 0:0. / Reuters

У Києві команда Сергій Реброва розписала нічию з грізними підопічними Жозе Моурінью.

Київське "Динамо" здобуло дуже важливу нічию у своєму 3 матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

На домашньому "Олімпійському" чинні чемпіони України зіграли 0:0 з лондонським "Челсі".

"ДИНАМО" - "ЧЕЛСІ" - 0:0. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Команда Сергія Реброва не змогла протистояти на рівних "аристократам" дебютні 25 хвилин матчу, повністю віддавши ініціативу, але надалі вирівняла гру.

В другому таймі "біло-сині" виглядали навіть краще команди Жозе Моурінью, проте у завершальний стадіях киянам не вистачало сміливості і гостроти…

Зазначимо, що після 3 турів групового етапу київське "Динамо" не зазнало жодної поразки в Лізі чемпіонів, набравши 5 очок – дві домашні нічиї та виїзна перемога.

Нагадаємо, завтра, 21 жовтня, свій матч 3 туру ЛЧ на виїзді з "Мальме" зіграє донецький "Шахтар".