"Динамо" впевнено перемогло "Дніпро-1" на "Олімпійському"

Київський клуб забив по голу у кожному з таймів.

"Динамо" у 9-му турі української Прем’єр-ліги на НСК "Олімпійський" обіграло новачка чемпіонату "Дніпро-1" - 2:0.

Відкрив рахунок півзахисник "біло-синіх" Беньямін Вербич. На 30-й хвилині зустрічі словенець відправив м’яч у порожні ворота після передачі Віталія Миколенка з лівого флангу.

Відео Динамо - Дніпро-1 - 1:0. Відео голу Вербича

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 9 тур. Динамо - Дніпро-1 - 1:0. Відео голу Вербича на 30 хвилині матчу.

Динамо - Дніпро-1 - 1:0. Відео голу Вербича

Додамо, що на стартових хвилинах матчу встиг відсвяткувати взяття воріт Денис Гармаш, проте його гол арбітр не зарахував через офсайд.

Дніпряни мали свій момент одразу після голу Вербича. Георгій Бущан парирував перед собою удар Когута, а Чичиков уже будучи в положенні поза грою добив м’яч у сітку - рефері розібрався в епізоді і рахунок не змінився.

У другому таймі "Динамо" володіло ігровою перевагою, але довго не могло забити. Голкіпер гостей Валерій Юрчук діяв надійно і неодноразово рятував свою команду. Прекрасний сейв йому вдався на 73-й хвилині після удару Артема Бєсєдіна з дальньої відстані, а на 78-й воротар перевів м’яч у поперечку після потужного пострілу Віктора Циганкова зі штрафного.

Проте, кияни все ж зуміли засмутити талановитого голкіпера. Зробив це за десять хвилин до кінця матчу Віктор Циганков, реалізувавши пенальті за фол на Бєсєдіну.

Відео Динамо - Дніпро-1 - 2:0. Відео голу Циганкова

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 9 тур. Динамо - Дніпро-1 - 2:0. Відео голу Циганкова на 80 хвилині матчу.

Динамо - Дніпро-1 - 2:0. Відео голу Циганкова

Таким чином, переможна серія "Динамо" стала налічувати чотири поєдинки поспіль, в кожному з яких кияни незмінно залишали свої ворота сухими.

Зазначимо, що активно вели себе під час матчу ультрас киян. Вони вивісили банер з написом "Дніпро буде жити", а також зірвали рекламні банери телеканалів "112" і NewsOne.

Динамо - Дніпро-1 банер

Перемігши команду Дмитра Михайленка, "Динамо" набрало 17 очок та піднялося на третю позицію в турнірній таблиці. Дніпряни з 11 пунктами залишилися на сьомій позиції.

• Наступний матч підопічні Олексія Михайличенка проведуть у Лізі Європи - 3 жовтня у Швейцарії проти "Лугано". А в неділю, 6 жовтня, "біло-сині" у Києві на "Оболонь-Арені" зіграють з "Колосом".
  • "Дніпро-1" в 10-му турі УПЛ прийматиме лідера чемпіонату України - донецький "Шахтар". Матч відбудеться 6 жовтня.