"Дніпро" виграв баскетбольний Кубок України

БК Дніпро

Дніпряни перемогли "Будівельник" з 4-очковим відривом.

Дніпровський "Дніпро" став володарем Кубка України з баскетболу. У фіналі дніпряни обіграли столичний "Будівельник" - 86:82.

Матч, що відбувся у київському Палаці спорту, виявився дуже напруженим.

"Дніпро" впевнено розпочав гру, та у другій 10-хвилинці "будівельники" стали діяти агресивніше та набрав 27 очок за другу чверть. Кияни оформили перемогу в першій половині матчу, отримавши 7 очок переваги перед великою перервою.

БК Дніпро

У другій половині гості з Дніпра оформили ривок у 10 очок, зумівши вийти вперед. Та "Будівельник " переверну все з ніг на голову та повернув перевагу в рахунку.

Валідольною вийшла кінцівка матчу, у якій кияни встигли лише скоротити відставання від суперника.