Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хорватський доброволець полку "Азов" підтримав Віду і Вукоєвича

Боєць записав відозвернення до земляків.

Доброволець полку "Азова" з Хорватії вирішив звернутися до Домагоя Віди і Огнена Вукоєвича зі словами підтримки.

Боєць разом з товаришами по полку записали відеозвернення, яке опублікували у Мережі.

"Привіт. Мене звати Денис Шелер, я громадянин Хорватії, доброволець вже чотири роки в складі полку "Азов". Разом зі своїми українськими побратимами і побратимами-добровольцями з інших країн ми хочемо підтримати гравців збірної Хорватії, а особливо Домагоя Віду і Огнена Вукоєвича: після однієї великої перемоги, ви вдвох, не забули Україну, яка зараз зіштовхується з великими проблемами через російську агресію. Вони не забули своїх друзів і країну, яка надала їм дуже хороші умови для життя. Хлопці, тримайтеся. Ми з вами. І запрошуємо вас в гості до нас. Слава Україні!", - сказав доброволець.

Зазначимо, що гравець збірної Хорватії і колишній захисник "Динамо" Віда та селекціонер київського клубу Вукоєвич записали відео, в якому передали своєрідний привіт українським вболівальникам після перемоги хорватів над збірною Росії на Чемпіонаті світу з футболу. Віда на початку відео вигукнув "Слава Україні".

Згодом ФІФА винесла попередження Віді  А Хорватський футбольний союз виключив Вукоєвича з тренерського штабу хорватської збірної і делегації команди на ЧС-2018.

Українці ж обвалили рейтинг сторінки ФІФА у Facebook, через що організація закрила можливість ставити оцінки.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції