14-16 листопада відбудуться матчі 9-го туру.
Шість команд вже вийшли у фінальний турнір Євро-2020. 14-16 листопада відбудеться 9-й тур кваліфікації, а 17-19 - заключний, 10-й. Розповідаємо, хто на черзі.
ВИЙШЛИ НА ЄВРО-2020
- Україна
- Бельгія
- Іспанія
- Італія
- Польща
- Росія
Збірна України завершить відбірковий цикл виїзним матчем проти Сербії (17 листопада).
Група А
Матчі: 14 листопада: Англія - Чорногорія, Чехія - Косово
• Англія: нічия з Чорногорією виводить на Євро; має путівку в стикові матчі як переможець групи А4 Ліги націй
• Чехія: вийде на Євро, якщо переможе Косово
• Косово: позбудеться шансів, якщо програє Чехії; має путівку в стикові матчі як переможець групи D3
• Чорногорія: не вийде з групи
• Болгарія: не вийде із групи; наразі виходить в стикові матчі
Група В
Матчі: 14 листопада: Португалія - Литва, Сербія - Люксембург
• Україна: вийшла на Євро з першого місця
• Португалія: вийде на Євро, якщо переможе Литву, а Сербія втратить очки з Люксембургом; має путівку в стикові матчі як переможець групи А3
• Сербія: позбудеться шансів, якщо сама не виграє у Люксембургу, а Португалія виграє у Литви; має путівку в стикові матчі як переможець групи С4
• Люксембург: не вийде з групи
• Литва: не вийде з групи
Група C
Матчі: 16 листопада: Північна Ірландія - Нідерланди, Німеччина - Білорусь
• Нідерланди: нічия з Північною Ірландією виведе на Євро; має путівку в стикові матчі як переможець групи А1
• Німеччина: вийде на Євро, якщо обіграє Білорусь, а Північна Ірландія втратить очки з Нідерландами; або якщо зіграє внічию, а Північна Ірландія програє
• Північна Ірландія: позбудеться шансів, якщо набере менше очок з Нідерландами, ніж Німеччина набере з Білоруссю; наразі виходить в стикові матчі
• Білорусь: не вийде з групи, зіграє в стикових матчах як переможець групи D2
• Естонія: не вийде з групи
Група D
Матчі: 15 листопада: Швейцарія - Грузія, Данія - Гібралтар
• Ірландія: перемога не виведе на Євро, поразка не позбавить шансів
• Данія: вийде на Євро, якщо переможе Гібралтар, а Швейцарія програє Грузії; має путівку в стикові матчі як переможець групи В4
• Швейцарія: вийде на Євро, якщо переможе Грузію, а Данія не обіграє Гібралтар; має путівку в стикові матчі як переможець групи А2
• Грузія: не вийде із групи; зіграє в стикових матчах як переможець групи D1
• Гібралтар: не вийде з групи
Група E
Матчі: 16 листопада: Азербайджан - Уельс, Хорватія - Словаччина
• Хорватія: нічия зі Словаччиною виведе на Євро
• Угорщина: перемога не виведе на Євро, поразка не позбавить шансів
• Словаччина: перемога не виведе на Євро, поразка не позбавить шансів; наразі виходить в стикові матчі
• Уельс: позбудеться шансів, якщо програє Азербайджану; наразі виходить в стикові матчі
• Азербайджан: не вийде з групи
Група F
Матчі: 15 листопада: Норвегія - Фарерські острови, Іспанія - Мальта, Румунія - Швеція
• Іспанія: вийшла на Євро
• Швеція: вийде на Євро, якщо переможе Румунію; має путівку в стикові матчі як переможець групи В2
• Румунія: позбудеться шансів, якщо програє Швеції; наразі виходить в стикові матчі
• Норвегія: позбудеться шансів, якщо не обіграє Фарери, або якщо матч Румунія - Швеція не завершиться внічию; має путівку в стикові матчі як переможець групи С3
• Фарерські острови: не вийдуть з групи
• Мальта: не вийде з групи
Група G
Матчі: 16 листопада: Словенія - Латвія, Ізраїль - Польща, Австрія - Північна Македонія
• Польща: вийшла на Євро
• Австрія: вийде, якщо зіграє внічию з Північної Македонією
• Північна Македонія: позбудеться шансів, якщо не переможе Австрію; має путівку в стикові матчі як переможець групи D4
• Словенія: позбудеться шансів, якщо не обіграє Латвію, або якщо Австрія набере очки в матчі з Північною Македонією
• Ізраїль: позбудеться шансів, якщо не обіграє Польщу, або якщо Австрія набере очки в матчі з Північною Македонією; наразі виходить в стикові матчі
• Латвія: не вийде з групи
Група H
Матчі: 14 листопада: Туреччина - Ісландія, Франція - Молдова, Албанія - Андорра
• Туреччина: вийде на Євро, якщо зіграє внічию з Ісландією
• Франція: вийде на Євро, якщо обіграє Молдову, або якщо Ісландія не обіграє Туреччину
• Ісландія: позбудеться шансів, якщо не обіграє Туреччину; наразі виходить в стикові матчі
• Албанія: не вийде з групи
• Андорра: не вийде з групи
• Молдова: не вийде з групи
Група I
Матчі: 16 листопада: Росія - Бельгія, Кіпр - Шотландія, Сан-Марино - Казахстан
• Бельгія: вийшла на Євро, нічия з Росією гарантує перше місце
• Росія: вийшла на Євро
• Кіпр: не вийде з групи
• Шотландія: не вийде із групи; зіграє в стикових матчах як переможець групи С1
• Казахстан: не вийде з групи
• Сан-Марино: не вийде з групи
Група J
Матчі: 15 листопада: Фінляндія - Ліхтенштейн, Вірменія - Греція, Боснія і Герцеговина - Італія
• Італія: вийшла на Євро з першого місця
• Фінляндія: вийде на Євро, якщо переможе Ліхтенштейн; або якщо зіграє внічию, а Боснія не обіграє Італію; або за будь-якого результату, якщо Боснія програє, а Вірменія не обіграє Грецію; має путівку в стикові матчі як переможець групи С2
• Вірменія: позбудеться шансів, якщо не обіграє Грецію, або якщо Фінляндія обіграє Ліхтенштейн
• Боснія і Герцеговина: позбудеться шансів, якщо програє Італії; або якщо зіграє внічию, а Фінляндія не програє Ліхтенштейну; або якщо Фінляндія виграє; має путівку в стикові матчі як переможець групи В3
• Греція: не вийде з групи
• Ліхтенштейн: не вийде з групи