Відбір на Євро-2020. Результати матчів заключного туру

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Уельс останнім отримав путівку до турніру через кваліфікацію.

У заключному турі кваліфікації Євро-2020 збірна України зіграла з командою Сербії. "Синьо-жовті" достроково виграли свою групу та вийшли у фінальний турнір.

Згідно з ним, визначилися всі 20 учасників Чемпіонату Європи, які потрапили туди через відбір. Це: Бельгія, Італія, Росія, Польща, Україна, Іспанія, Туреччина, Франція, Англія, Чехія, Фінляндія, Швеція, Німеччина, Хорватія, Нідерланди, Австрія, Португалія, Швейцарія, Данія та Уельс.

Останніх чотирьох дізнаємося після плей-оф.

  • Жеребкування стикових матчів: 22 листопада 2019 року
  • Жеребкування фінальної стадії: 30 листопада 2019 року
  • Півфінали стикових матчів: 26-28 березня 2020 року
  • Фінали стикових матчів: 29-31 березня 2020 року
  • Додаткове жеребкування фінальної стадії (якщо буде потрібно): 1 квітня 2020 року
  • Фінальна частина Євро-2020 відбудеться у 12 європейських містах від 12 червня до 12 липня.

 

КВАЛІФІКАЦІЯ ЄВРО-2020
ТУР 1 / ТУР 2 / ТУР 3 / ТУР 4 / ТУР 5 / ТУР 6 / ТУР 7 / ТУР 8 / ТУР 9 / ТУР 10
ПОВНИЙ КАЛЕНДАР ТУРНІРУ
ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ
 
Неділя, 17 листопада
16:00 Група B СЕРБІЯ   УКРАЇНА 2:2
16:00 Група B ЛЮКСЕМБУРГ   ПОРТУГАЛІЯ 0:2
19:00 Група A КОСОВО   АНГЛІЯ 0:4
19:00 Група A БОЛГАРІЯ   ЧЕХІЯ 1:0
21:45 Група H МОЛДОВА   ІСЛАНДІЯ 1:2
21:45 Група H АНДОРРА   ТУРЕЧЧИНА 0:2
21:45 Група H АЛБАНІЯ   ФРАНЦІЯ 0:2
           
Понеділок, 18 листопада
           
21:45 Група D ІРЛАНДІЯ   ДАНІЯ 1:1
21:45 Група D ГІБРАЛТАР   ШВЕЙЦАРІЯ 1:6
21:45 Група F ШВЕЦІЯ   ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ 3:0
21:45 Група F ІСПАНІЯ   РУМУНІЯ 5:0
21:45 Група F МАЛЬТА   НОРВЕГІЯ 1:2
21:45 Група J ЛІХТЕНШТЕЙН   БОСНІЯ І ГЕРЦЕГОВИНА 0:3
21:45 Група J ІТАЛІЯ   ВІРМЕНІЯ 9:1
21:45 Група J ГРЕЦІЯ   ФІНЛЯНДІЯ 2:1
           
Вівторок, 19 листопада
           
21:45 Група C НІДЕРЛАНДИ   ЕСТОНІЯ 5:0
21:45 Група C НІМЕЧЧИНА   ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ 6:1
21:45 Група E УЕЛЬС   УГОРЩИНА 2:0
21:45 Група E СЛОВАЧЧИНА   АЗЕРБАЙДЖАН 2:0
21:45 Група G ПОЛЬЩА   СЛОВЕНІЯ 3:2
21:45 Група G ЛАТВІЯ   АВСТРІЯ 1:0
21:45 Група G ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ   ІЗРАЇЛЬ 1:0
21:45 Група I БЕЛЬГІЯ   КІПР 6:1
21:45 Група I САН-МАРИНО   РОСІЯ 0:5
21:45 Група I ШОТЛАНДІЯ   КАЗАХСТАН 3:1
           

Залиште свій коментар

Вибір редакції