"Манчестер Юнайтед" у результативному поєдинку перестріляв "святих"

Команда Сульшера проявила волю до перемоги.

"Манчестер Юнайтед" у матчі 29-го туру англійської Прем’єр-ліги переграв "Саутгемптон" - 3:2.

Домашній поєдинок розпочався для "манкуніанців" невдало. Підопічні Сульшера опинилися в ролі наздоганяючих, пропустивши на 26-й хвилині гри.

У другому таймі голи Андреса Перрейри (54’) та Ромелу Лукаку (60’) перевернули все з ніг на голову, але "святі" не збиралися капітулювати. На 75-й хвилині Уорд-Праус розкішним ударом зі штрафного послав м’яч у верхній кут воріт і зрівняв рахунок.

І все ж хлопці Сульшера були націлені лише на перемогу. На 88-й хвилині екс-футболіст "Шахтаря" Фред проштовхнув м’яч на Ромелу Лукаку, а бельгієць розкішним ударом оформив дубль і приніс господарям 3 очки.

Таким чином, "Манчестер Юнайтед" набрав 58 очок і повернувся на четверте місце в чемпіонаті, яке дозволяє потрапити до Ліги чемпіонів.

"Саутгемптон" з 27 балами йде 17-м, від зони вильоту команду відділяє лише 2 очки.