Мілевський з Алієвим допомогли дублю "Динамо" перемогти "Карпати"

3027

Мілевський та Алієв вчергове допомогли молоді / Фото: fcdynamo.kiev.ua

Алієв зрівняв рахунок, а капітан Мілевський добив "левів" під кінець гри.

Артем Мілевський та Олександр Алієв знову допомогли дублю "Динамо" здобути перемогу у чемпіонаті молодіжних команд. Динамівці здолали львівські "Карпати" з рахунком 3:1.

"Леви" вийшли вперед на 32-й хвилині - Подоляк з близької відстані відправив м'яч у ворота Бойка.

"Біло-синім" вдалося зрівняти рахунок лише по перерві. Алієв, який вийшов на заміну, зважився на удар метрів з 25-ти - через поганий стан поля воротар не зміг зафіксувати м'яч, і сфера зрадницьки закотилася у ворота.

А зовсім скоро у воротах Карпат розписався Буяльський, ефектно пробивши головою в падінні. М'яч рикошетом від стійки влетів у сітку.

Крапку у цьому протистоянні поставив Мілевський, який ще й до всього носив капітанську пов'язку. За три хвилини до кінця основного часу Артем відправив м'яч по недосяжній для голкіпера траєкторії.

Додамо, що за молодих динамівців також зіграли Андрій Ярмоленко та Лукман Аруна, які пропустять суботньому дорослу битву через набрані у сезоні чотири "гірчичники".