Олімпіада-2020: хто виграв медалі 31 липня

Олімпіада-2020: хто виграв медалі 31 липня

Associated Press

Нагороди знайшли своїх володарів у більш ніж двох десятках дисциплін.

У суботу, 31 липня, на Олімпійських іграх-2020 у Токіо було розіграно ще 21 комплект медалей. Цього дня учасники змагалися у 13 видах спорту.

Дивіться також: Олімпійські ігри-2020 - день 8. Розклад і результати виступів українців за 31 липня

ТСН Проспорт розповідає, коли та в яких дисциплінах будуть розіграні нагороди у восьмий день Олімпіади-2020.

Триатлон. Змішана естафета.

  • 1. Велика Британія
  • 2. США
  • 3. Франція

Плавання, чоловіки, 100 м, батерфляй.

  • 1. Калеб Дрессел (США)
  • 2. Криштоф Мілак (Угорщина) 
  • 3. Ное Понті (Швейцарія)

Плавання, жінки, 200 м, спина.

  • 1. Кейлі Маккіоун (Австралія) 
  • 2. Кайлі Мас (Канада) 
  • 3. Емілі Сібом (Австралія)

Плавання, жінки, 800 м, вільний стиль.

  • 1. Кейті Ледекі (США) 
  • 2. Аріарне Тітмус (Австралія)
  • 3. Симона Квадарелла (Італія)

Плавання, змішана естафета 4x100 м, комплекс.

  • 1. Велика Британія 
  • 2. Китай
  • 3. Австралія

Стендова стрільба. Змішані команди, трап.

  • 1. Іспанія
  • 2. Сан-Марино
  • 3. США

Вітрильний спорт, віндсерфінг, жінки, RS:X.

  • 1. Шарлін Пікон (Франція)
  • 2. Емма Вілсон (Велика Британія)
  • 2. Лу Юньсю (Китай)

Вітрильний спорт, віндсерфінг, чоловіки, RS:X.

  • 1. Кіран Бадлое (Нідерланди)
  • 2. Тома Гойяр (Франція)
  • 3. Кун Бі (Китай)

Стрибки на батуті, чоловіки, індивідуальне змагання.

  • 1. Іван Литвинович (Білорусь) 
  • 2. Дун Дун (Китай)
  • 3. Ділан Шмідт (Нова Зеландія) 

Стрільба з лука, чоловіки, індивідуальний турнір.

  • 1. Мете Газоз (Туреччина)
  • 2. Мауро Несполі (Італія)
  • 3. Такахару Фурукава (Японія)

Важка атлетика, чоловіки, 81 кг.

  • 1. Люй Сяоцзюнь (Китай)
  • 2. Закаріас Бонна Мішель (Домініканська Республіка)
  • 3. Антоніно Піццолато (Італія)

Кульова стрільба, жінки, гвинтівка, 50 м з трьох положень.

  • 1. Ніна Крістен (Швейцарія)
  • 2. Юлія Зикова (ОКР)
  • 3. Юлія Карімова (ОКР)

Регбі-7, жіночий фінал.

  • 1. Нова Зеландія
  • 2. Франція
  • 3. Фіджі

Дзюдо, змішаний командний турнір.

  • 1. Франція
  • 2. Японія
  • 3. Ізраїль
  • 3. Німеччина

Фехтування, жіноча шабля, командний турнір.

  • 1. ОКР
  • 2. Франція
  • 3. Південна Корея

Бадмінтон, чоловіки. парний турнір.

  • 1. Ван Чи-Лінь - Лі Янь (Китайський Тайбей)
  • 2. Лі Цзюньхуей - Лю Юйчен (Китай)
  • 3. Аарон Чіа - Ср Вуі Ік (Малайзія)

Важка атлетика, чоловіки, 96 кг.

  • 1. Фарес Ібрахім Ель-Бах (Катар)
  • 2. Кейдомар Вальенілья (Венесуела)
  • 3. Антон Плісний (Грузія)

Легка атлетика, метання диску, чоловіки.

  • 1. Даніель Штоль (Швеція)
  • 2. Сімон Петтерсон (Швеція)
  • 3. Лукас Вайссхайдінгер (Австрія)

Легка атлетика, змішана естафета 4х400 м.

  • 1. Польща
  • 2. Домініканська Республіка
  • 3. США

Легка атлетика, біг, жінки, 100 м.

  • 1. Елейн Томпсон (Ямайка)
  • 2. Шеллі-Енн Фрейзер-Прайс (Ямайка)
  • 3. Шеріка Джексон (Ямайка)

Теніс, жінки, одиночний розряд

  • 1. Белінда Бенчич (Швейцарія)
  • 2. Маркета Вондроушова (Чехія)
  • 3. Еліна Світоліна (Україна)

Дивіться також: календар Олімпіади-2020: коли змагаються українці

  • На Олімпіаді-2020 честь України захищають 157 олімпійців у 25 видах спорту (30 дисциплінах).
  • Збірна України вже завоювала чотири бронзові медалі на Іграх у Токіо.
Наступна публікація