Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Роббі Вільямс продав свою душу диктатору Путіну" - The Guardian

Співака засудили політики та активісти Великої Британії.

Британська газета The Guardian розкритикувала співака Роббі Вільямса за згоду виступити на церемонії відкриття Чемпіонату світу з футболу у Росії.

Видання наводить слова британського фінансиста Вільяма Браудера: "Є багато можливостей для Роббі Вільямса заробити гроші, але він продав душу диктатору. Ганьба тобі. Це повідомлення від імені Сергія Магницького, Бориса Нємцова, Анни Політковської, Наталії Єстримової, жертв МН 17, 10 000 мертвих українських солдатів...".

Політики та активісти критикували цей крок співака і закликали його слідувати прикладу королівської сім'ї, а також міністрам уряду та утриматися від участі у заході в Росії, яка причетна до отруєння свого екс-шпигуна Сергія Скрипаля.

The Guardian зазначає, що у 2014 році Вільямс нібито виступав серед внутрішнього кола Путіна на прохання власника "Челсі" Романа Абрамовича.

Владислав Сурков, який запланував вторгнення Росії в Україну і вважається одним із найближчих радників Путіна, був особисто запрошений на вечірку Абрамовичем. Згодом Вільямс сфотографувався з дружиною Суркова Наталією Дубовицькою.

Нагадаємо, Велика Британія, як інші 8 країн, оголосили дипломатичний бойкот Чемпіонату світу у Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції