Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія може втратити перше місце за підсумками Олімпіади в Сочі

Причина - друга частина доповіді Макларена про допінговий скандал.

Росія може втратити перше місце в медальному заліку за підсумками домашніх Олімпійських ігор, що відбулися в 2014 році в Сочі.

Про це заявив швейцарський юрист Деніс Освальд, який вів розслідування Міжнародного олімпійського комітету (МОК) з допінговим звинуваченнями проти Росії, повідомляє AP.

"Є достатньо доказів того, що деякі дії виконувалися авторитетним органом, міністром спорту", - сказав Освальд.

9 грудня 2016 року WADA опублікувала другу частину доповіді спеціального слідчого Річарда Макларена про застосування та приховуванні допінгу російськими спортсменами на Іграх у Сочі.

За новими даними понад тисячу російських спортсменів у 30 видах спорту, так чи інакше пов'язані з вживанням допінгу або приховуванням позитивних проб.

Ознаки підміни проб знайдені у 12 російських спортсменів, які завоювали медалі на Іграх у Сочі в 2014 році. В тому числі у двох атлетів, які виграли чотири золоті медалі.

В Сочі-2014 Росія виграла медальний залік, завоювавши 13 золотих, 11 срібних і 9 бронзових нагород.

Нагадаємо, 18 липня 2016 року WADA опублікувало доповідь, у якій йдеться про те, що влада Росії систематично покривала вживання допінгу своїми спортсменами під час Олімпіади в Сочі 2014 року.

Також участь у заміні проби російських спортсменів на "чисті" брали співробітники ФСБ. 

МОК вирішив не дискваліфіковувати всю збірну Росії на Олімпійських іграх у Ріо, а надав такі повноваження федераціям, які вирішували, кого зі спортсменів допускати.

Тим часом паралімпійська команда Росії була усунена від участі у Іграх-2016.

Залиште свій коментар

Вибір редакції