Відомий перший півфіналіст чемпіонату світу з баскетболу

1669

Литовські баскетболісти перемогли Туреччину / Фото: fiba.com

Збірна Литви вдруге в історії пробилася у півфінал світової першості.

На чемпіонаті світу-2014 з баскетболу став відомий перший півфіналіст.

Збірна Литви здобула перемогу над Туреччиною з рахунком 73:61 і вдруге в історії пробилася у півфінал світової першості.

Турки виграли п'ять очок у першій чверті, але прибалти до великої перерви не лише відіграли гандикап, але й заробили п'ять очок переваги.

Після перерви команди грали не дуже результативно і туркам вдалося скоротити відставання до -3.

Але з початку четвертої чверті литовці пішли у відрив, нарощуючи перевагу з кожною хвилиною. У середині чверті туркам вдалося скоротити відставання до -4, після чого прибалти зробили ривок 9:0, остаточно поховавши інтригу в матчі.

Суперником литовців буде переможець матчу Словенія - США.

Ще два чвертьфінальних матчі відбудуться у середу. Франція зустрічається з Іспанією, а Сербія зіграє з Бразилією.

Нагадаємо, що збірна України посіла п'яте місце у групі С. Українська команда перемогла Туреччину та Домінікану, але поступилася Фінляндії, Новій Зеландії та США. Саме американці, ймовірно, будуть єдиним півфіналістом з нашої групи у півфіналі ЧС-2014.