"Волинь" офіційно поскаржилася на Вакса

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Волинь" офіційно поскаржилася на Вакса

Вакс досудився / fcvolyn.net

"Волинь" закликала керівництво вітчизняного футболу строго покарати Юрія Вакса, арбітраж якого шкодить іміджу футбольної України.

Луцька "Волинь" написала офіційну скаргу на головного арбітра матчу проти донецького "Металурга" - Юрія Вакса.

Як пише "СЭ в Украине", документ адресовано президенту ФФУ Анатолію Конькову, куратору системи арбітражу П'єрлуїджі Колліні, главі Комітету арбітрів ФФУ Василю Мельничуку та виконуючому обов'язки генерального директора Прем'єр-ліги Петру Іванову.

"ФК "Волинь" вирішив не залишати без уваги дії арбітра Юрія Вакса. Нагадаємо, що за рахунку 0:0 і перевазі лучан, на 79-й хвилині гри Вакс призначив вигаданий 11-метровий у ворота нашої команди за нібито порушення правил з боку захисника Яна Масло проти Алуізіо Мараєса.

"Волинь" вважає це навмисним помилковим рішенням (арбітр знаходився в безпосередній близькості від учасників ігрового моменту й не міг не бачити симуляції порушення правил з боку футболіста "Металурга") і таким, що суттєво вплинуло на подальший розвиток подій і результат гри", - йдеться у скарзі.

Крім того, у Луцьку нагадують, що Вакс лише нещодавно повернувся до суддівства після тривалої дискваліфікації за грубі порушення у скандальновідомому матчі "Шахтар" - "Динамо".

"І вже у своєму другому після повернення матчі Прем'єр-ліги він допустив навмисну, грубу помилку, породивши новий скандал.

Арбітраж цього рефері шкодить іміджу всього українського футболу, тому ФК "Волинь" вимагає від його керівників найбільш строгих дисциплінарних санкцій відносно Вакса", - підсумовує клуб.

Нагадаємо, що незважаючи на пенальті Вакса, команда Анатолія Дем'яненка змогла уникнути поразки, зрівнявши рахунок.

Черговий вихід Вакса. Волинь - Металург Донецьк - 1:1

Черговий вихід Вакса. Волинь - Металург Донецьк - 1:1
Наступна публікація