Юнацька збірна України "горіла" 0:2, але вирвала нічию в Ісландії

"Синьо-жовті" пропустили обидва голи вже до сьомої хвилини.

Юнацька збірна України віком до 17 років (U-17) з нічиєї розпочала шлях у відбірковій кампанії на Євро-2019.

У рамках першого туру кваліфікації підопічні Володимира Єзерського вирвали нічию на виїзді проти одноліток з Ісландії з рахунком 2:2.

Цікаво, що вже до сьомої хвилини протистояння "синьо-жовті" двічі повинні були витягати м'яч з сітки своїх воріт. Один з голів до свого пасиву записав капітан української команди - Костянтин Вівчаренко.

Утім, Україна не знітилася та відповіла супернику двома своїми точними пострілами. Володимир Бражко на 65 хвилині скоротив відставання у рахунку, а Едуард Кобак на 81 хвилині приніс своїй команді один заліковий бал. Цікаво, що за кількістю ударів збірна Україна повністю перевершила опонента - 28:11.

Свої наступні поєдинки у кваліфікації до континентальної першості українці проведуть 13 (проти Гібралтару) та 16 жовтня (проти Боснії та Герцоговини).

До еліт-раунду Євро-2019 потраплять по дві кращі збірні кожної з 13 груп, а також чотири колективи, що посядуть треті місця й матимуть найкращі турнірні показники в зустрічах із топ-парами.