Замість квитків на матчі Євро-2012 видають "обіцянки" у форматі А4

Дата публікації
Перегляди
3347
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Замість квитків на матчі Євро-2012 видають "обіцянки" у форматі А4

Квитки почали продавати у касах стадіонів

Ті, кому пощастило придбати перепустку, досі не знають своїх місць на стадіоні.

У Києві, Харкові та Донецьку відбувся вільний продаж квитків на матчі Євро-2012.

На Донеччині чергу займали за добу. Як повідомляє ТСН, до кас вишикувалися ряди із сотень любителів футболу, які з'їхалися з різних куточків України та інших країн.

Однак коли розпочався продаж, не обійшлося без шокуючих новин.

Перша неприємність, яка чекала футбольних фанатів - у касі ніхто не давав гарантій, що покупці квитків сидітимуть на стадіоні поруч. На справедливі закиди людей касири зауважили, що такі правила придумали не вони, а УЄФА.

У наступну мить з'ясувалося, що квитки продають далеко не всім охочим. Для купівлі заповітного квитка потрібен не тільки паспорт, а й абонемент на "Донбас-Арену". Також слід заповнити ще спеціальну форму УЄФА, своєрідну розписку про те, що вболівальник ознайомлений із правилами поведінки під час матчів.

Росіяни, у свою чергу, дізналися, що квитків вони не отримають навіть із абонементом. У цьому випадку касири нічого не пояснюють, кажуть лише, що "не можна".

Щасливцям, які придбали перепустки, врешті решт видають не квитки, а чек і щось на зразок "обіцянки" на аркуші формату А4.

Коли будуть справжні квитки з місцями - вболівальникам повідомлять після 21 травня. Тоді їм знову доведеться приїхати і вистояти ще одну чергу.

Стартував "вільний" продаж квитків на матчі ЄВРО-2012

Стартував "вільний" продаж квитків на матчі ЄВРО-2012

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3347
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація