Збірна України пробилася до чвертьфіналу Чемпіонату світу

Більшість голів "синьо-жовтих" припали на перший тайм.

Юнацька збірна України (U-20) без проблем вийшла до 1/4 фіналу Чемпіонату світу, який триває в Польщі.

Команда Олександрі Петракова розібралася зі збірною Панами з рахунком 4:1.

Усе в цьому протистоянні стало зрозуміло вже після першої половини гри, коли "синьо-жовті" тричі розписалися в сітці воріт голкіпера номінальних гостей Емерсона Дімаса.

За українську команду відзначилися Даніїл Сікан (23 хвилина, 45) та Денис Попов (41), для якого це взяття воріт стало вже третім на цих змаганнях. Повернути інтригу в цій зустрічі намагався Ернесто Волкер, який на 50 хвилині "розмочив" рахунок, зробивши його 1:3.

Україна - Панама, Чемпіонат світу

Утім, останнє слово все ж було за підопічними Петракова. Сергій Булеца на 83 хвилині після передачі у виконанні Кирила Дришлюка надіслав м'яч точно за призначенням, встановивши таким чином остаточний рахунок.

• У чвертьфіналі збірна України зіграє з Колумбією, яка раніше пройшла Нову Зеландію (1:1, по пен. 5:4).
  • Поєдинок Україна - Колумбія розпочнеться 7 червня о 16:30 за київським часом.