Збірна України з баскетболу пробилася до чвертьфіналу Універсіади

Наступним суперником "синьо-жовтих" буде Канада.

Українські баскетболісти вийшли до 1/4 фіналу літньої Універсіади-2019, яка триває в італійському Неаполі.

У заключному матчі групового етапу команда Віталія Степановського подужала фінів - 72:65.

Це дозволили українцям з другого місце вийти до плей-оф, пропустивши вперед лише збірну США.

Додамо, що на турнірі збірна України здобула дві перемоги: у стартовій грі розгромила Китай (115:64) та власне обіграла у третьому турі Фінляндію. Єдиної поразки наші хлопці зазнали від американців, програвши з різницею в одне очко (57:58).

В 1/4 фіналу Універсіади збірна України зійдеться з командою Канади. Зустріч відбудеться 8 липня, початок о 21:00.

Після третього змагального дня в України одна нагорода на Універсіаді, "бронзу" у дзюдо виборола Анна Антикало

У медальному заліку "синьо-жовті" посідають 30-ту сходинку. Лідирує команда Японії.

Нагадаємо, на Універсіаді Україну представляють 178 спортсменів.