Перший матч українці проведуть вдома.
У штаб-квартирі УЄФА кинуто жереб 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи, у якому боротьбу розпочинає "Зоря". Вона йтиме Основним шляхом кваліфікації.
За вихід у наступний раунд луганці поборються з португальською "Брагою".
Перший матч відбудеться 9 серпня, матч у відповідь – 16 серпня.
Крім того, потенційного суперника дізнався "Маріуполь". Якщо приазовці пройдуть "Юргорден" у 2-му раунді, то у 3-му зійдуться з переможцем пари "Вентспілс" / "Бордо".
Жеребкування раунду плей-оф відбудеться 6 серпня о 14:00. А матчі – 23 і 30 серпня.
Трансляцію матчів "Динамо" та "Зорі" у кваліфікаціях Єврокубків покажуть канал 2+2 та ТСН Проспорт.
ЛІГА ЄВРОПИ
Результати жеребкування 3-го кваліфікаційного раунду
Шлях чемпіонів
"Лудогорець" (BUL)/"Віді" (HUN) - "Зріньскі" (BIH)/ "Валлетта" (MLT)
"Легія" (POL)/ "Спартак" Трнава (SVK) - "Дюделанж" (LUX)/ "Дріта" (KOS)
"Сутьєска" (MNE)/ "Алашкерт" (ARM) - ЧФР Клуж (ROU)/ "Мальме" (SWE)
"Олімпія" Любляна (SVN)/ "Крузейдерс" (NIR) - БАТЕ (BLR)/ ХІК (FIN)
"Шкендія" (MKD)/ "Шериф" (MDA) - ФК "Санта-Колома" (AND)/ "Валюр" (ISL)
"Корк Сіті" (IRL) - "Селтік" (SCO)/ "Русенборг" (NOR)
"Спартак" Юрмала (LVA) / "Ла-Фіоріта" (SMR) - "Црвена Звєзда" (SRB) / "Судува" (LTU)
"ТНС" (WAL) / "Лінкольн Ред Імпс" (GIB) - "Астана" (KAZ) / "Мітьюлланд" (DEN)
"Динамо" Загреб (CRO) / "Хапоель" Беер-Шева (ISR) - АПОЕЛ (CYP) / "Флора" (EST)
Торпедо" Кутаїсі (GEO) / "Вікінгур" (FRO) - "Кукес" (ALB) - "Карабах" (AZE)
Основний шлях
"Тобол" (KAZ) / "Пюнік" (ARM) - "Маккабі" Тель-Авів (ISR) / "Раднічкі" (SRB)
"Дунайська Стреда" (SVK) / "Динамо" Мінськ (BLR) - "Зеніт" (RUS)
"Аякс" (NED) / "Штурм" (AUT) - "Дандолк" (IRL) / АЕК Ларнака (CYP)
"Санкт-Галлен" (SUI) / "Сарпсборг" (NOR) - "Рієка" (CRO)
"Істанбул ББ" (TUR) - "Абердін" (SCO) / "Бернлі" (ENG)
"Зоря" (UKR) - "Брага" (POR)
"Хапоель" Хайфа (ISR) / "Хабнарфйордур" (ISL) - "Аталанта" (ITA) / "Сараєво" (BIH)
"Генк" (BEL) / "Тола" (LUX) - "Шахтар" Солігорськ (BLR) / "Лех" (POL)
"Вііторул" (ROU) / "Вітесс" (NED) - ПАОК (GRE) / "Базель" (SUI)
"Нордшелланд" (DEN) / АІК (SWE) - "Партизан" (SRB) / "Тракай" (LTU)
"Хайберніан" (SCO) / "Астерас" (GRE) - "Мольде" (NOR) / "Лячі" (ALB)
"Хайдук" (CRO) / "Славія" Софія (BUL) - "Рудар" Велення (SVN) / "Стяуа" (ROU)
"Севілья" (ESP) / "Уйпешт" (HUN) - "Жальгіріс" (LTU) / "Вадуц" (LIE)
"Сігма" (CZE) - "Кайрат" (KAZ) / "Алкмаар" (NED)
"Бальцана" (MLT) / "Слован" Братислава (SVK) - "Рапід" (AUT)
"Юргорден" (SWE) / "Маріуполь" (UKR) - "Вентспілс" (LVA) / "Бордо" (FRA)
ЦСКА Софія (BUL) / "Адміра" (AUT) - "Стяьрнан" (ISL) / "Копенгаген" (DEN)
"Олімпіакос" (GRE) - "Люцерн" (SUI)
"Осієк" (CRO) / "Рейнджерс" (SCO) - "Чихурі" (GEO) / "Марібор" (SVN)
"Гурнік" (POL) / "Тренчин" (SVK) - "Фейєноорд" (NED)
"Ягеллонія" (POL) / "Ріу Аве" (POR) - "Гент" (BEL)
"Спартак" Суботіца (SRB) / "Спарта" Прага (CZE) - "Брондбю" (DEN)
"Уфа" (RUS) / "Домжале" (SVN) - "Гонвед" (HUN) / "Прогрес" (LUX)
"Б-36" (FRO) / "Бешикташ" (TUR) - ЛАСК (AUT) / "Ліллестрем" (NOR
"Железнічар" (BIH) / "Аполлон" Лімасол (CYP) - "Динамо" Брест (BLR) / "Атромітос" (GRE)
"РБ Лейпциг" (GER) / "Хекен" (SWE) - "У Крайова" (ROU)