"Зоря" повернулася на друге місце завдяки перемозі над "Карпатами"

Луганський клуб двічі забив у ворота "левів".

Луганська "Зоря" у домашньому поєдинку 16-го туру Чемпіонату України переграла "Карпати" з рахунком 2:0.

Перший гол у матчі записав до свого активу Віталій Вернидуб. На десятій хвилині другого тайму центральний захисник луганчан точно пробив головою після навісу з кутового від Богдана Лєднєва. Цікаво, що для 32-річного Вернидуба матч виявився 200-м у Прем’єр-лізі.

Відео Зоря - Карпати - 1:0. Відео голу Вернидуба

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 16 тур. Зоря - Карпати - 1:0. Відео голу Вернидуба на 54 хвилині матчу.

Зоря - Карпати - 1:0. Відео голу Вернидуба

На останніх хвилинах поєдинку орендований у "Динамо" Назарій Русин в падінні переправив м'яч у пусті ворота, поховавши інтригу.

Відео Зоря - Карпати - 2:0. Відео голу Русина

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 16 тур. Зоря - Карпати - 2:0. Відео голу Русина на 87 хвилині матчу.

Зоря - Карпати - 2:0. Відео голу Русина

Обігравши "левів", підопічні Віктора Скрипника здійнялися на другу позицію турнірної таблиці, випередивши "Динамо". У луганського клубу наразі 31 очко, "біло-сині" мають на бал менше та гру в запасі проти "Олімпіка", яку проведуть 1 грудня.

"Карпати" з 11 очками розташувалися на десятому місці. Львівський клуб не знає смаку перемог вже у десяти матчах у всіх турнірах.