23-річна королева краси за раз з'їла 45 чизбургерів

Фотомоделі на це знадобилося дві години.

23-річна модель і королева краси Нової Зеландії Нела Зіссер вирішила побити світовий рекорд і з'їсти 100 гамбургерів із Макдональдса.

На відео дівчина з'їдає 45 гамбургерів вагою 5,3 кг. Щоб побити рекорд, дівчині потрібно було менше ніж за день з'їсти близько 14,560 калорій, що перевищує щоденну норму в 12 разів.

Гамбургери були з сиром і з курячою котлетою для того, щоб смакові рецептори "відпочивали" і не переставали реагувати на смак.

"Справді, щоб з'їсти 45 чизбургерів знадобилося чимало часу, аж дві години", - сказала Нела Зіссер.

"Я напевно змогла б з'їсти і більше, якщо б зробила невелику перерву, але, так я б розслабилася ще більше, і не думаю, що змогла б потім з'їсти хоч ще один", - додала дівчина.

Модель, у якої тисячі шанувальників в соціальних мережах, попередила всіх, щоб вони не намагалися це повторити, тому що це вимагає спеціальної підготовки та досвіду.

Нагадаємо, американець Джой Честнат в 2007 році встановив світовий рекорд у поїданні гамбургерів. Хлопець за 8 хвилин з'їв 103 булочки з котлетою. Попередній аналогічний рекорд був встановлений в минулому році японцем Такеру Кобаясі: за ті ж 8 хвилин він проковтнув 97 гамбургерів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: